Hizmetlerimiz

Sizlere özel tüm hizmetleri burada bulabilir, daha önce tamamladığımız projelerimize ve referanslarımıza göz atabilirsiniz.
Kurumsal Tanıtım Filmi
Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanıza özel kurumsal tanıtım filmi çekimi. Drone ve profesyonel yer kameralarımızla firmanızın internette, sosyal medyada, toplantılarda, fuar vb. ortamlarda kullanılabilecek 4k kalitede yüksek çözünürlüklü reklam filmini yapıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı

Firmanıza özgü tasarımlarla internetteki yerinizi alın. İşlerinize büyük bir ivme kazandırın.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Instagram, Facebook, Twitter vb. sosyal platformlarda güncel içeriklerle her zaman güncel kalın. Takipçilerinizle etkileşim içerisinde olun.

Ürün Fotoğrafçılığı ve Katalog Tasarımı
Ürün Fotoğrafçılığı ve Katalog Tasarımı

Ürünlerinizin yüksek çözünürlüklü, premium kalitede görsellerini yapıyoruz. Bu görsellerle satışlarınızı artırın ve bir adım öne geçin. Fuar, internet, sosyal medya, satış için kullanabileceğiniz ürün kataloğunuzu hazırlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı
E-Ticaret Danışmanlığı

Sıfırdan e-ticaret sitesi kurulumu, ürün girişi ve sürekli uzman desteği sağlıyoruz. Hazır satışını yaptığınız ürünleri N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon gibi büyük pazar yerlerine hızlı entegrasyonunu yapıyoruz. Bu sayede satışlarınızdaki hedeflerinizi yakalayın.

Drone Çekimi
Drone Çekimi
Profesyonel dronelarımız ile 4k kalitede video çekimi ve kurumsal reklam filmi tasarımı. Ticari lisanslı, SHGM'ye kayıtlı tecrübeli pilotlarımızın çalışmaları ile markanızın havadan çekimini yaptırın.
Google Reklamları
Google Reklamları
Dünyanın en büyük arama motorundaki yerinizi alın. Potansiyel müşterilerinize optimum bütçe ile ulaşarak maksimum satışı sağlayın. Markanızın bilinirliğini artırın.
Instagram Reklamları
Instagram Reklamları
Instagram sayfanız için güncel sürekli içerik üretimi, takipçi temini ve reklam optimizasyonu. Instagram üzerinden hedef kitlenize kısa sürede ulaşın.
Yazılım
Yazılım
Firmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm web yazılımlarını (PHP, JavaScript, HTML vb.) size özel olarak tasarlayalım.
Facebook Reklamları
Facebook Reklamları
Facebook sayfanız için güncel sürekli içerik üretimi, gruplar için ilgi çekici paylaşımlar ve Facebook Reklamları optimizasyonu. Facebook üzerinden hedef kitlenize kısa sürede ulaşın.
SEO (Search Engine Optimization)
Sitenizde ve Google verilerinde yapılacak bazı değişiklikler gibi bir çok farklı teknikle sitenizi arama motorlarında en üst sıralara çıkaralım.