Web Tasarım

Günümüz çağında her işletmenin, bir Web sitesi olması opsiyon değil zorunluluk haline gelmiştir. Web sitesi tasarımı yaptırırken gerçekten profesyonel internet sitesi yapan firmalar ile çalışmak oldukça önemlidir. Öncelikle size hem zaman hem para kazandıracağımıza inandığımız bir tavsiyemiz var; sırf yapmak için site yapacaksanız hiç yapmayın, yaptırmayın.

Biz, müşterilerimiz ile görüştüğümüzde bizlere ilk sordukları sorular; profesyonel web sitesi fiyatları nedir? Ne kadar sürede teslim edeceksiniz? Gibi sorular ile karşılaşıyoruz. Fiyatın ve zamanın tabi ki öneminin farkındayız. Ama aslında daha önemli şeyler var. İyi bir Web tasarımı konusunu madde halinde başlıklarla açıklayalım.

İyi Bir Kullanıcı Deneyimi Sunma

Bir web sitesinin en önemli unsurlarındandır. Sitenize gelen bir ziyaretçilerin geçireceği zamanı arttırır bir başka deyimle sitenize duyulacak güvendir. Bunun için; sitenin teması, düzen ve renk uyumu, yazı fontları, zengin içerik, hızlı açılan web sitesi hatta logonuz bile kullanıcının siteye duyacağı güveni etkileyecektir.

profesyonel web tasarım

SEO’ya Uygun Web Sitesi

Kısaca, bir Web sitesinin arama motorlarında görünürlüğüdür. Çoğumuz internette bir şeyler aradığımızda arama motorlarını kullanırız. Kişilerin sizi bulması içinde, arama motorlarına optimize bir sitenizin olması gerekir. Yoksa hiç işlek olmayan bir yerde dükkan açmaya benzer. Belki daha kaliteli hizmet sunuyor olabilirsiniz yada en çok alışveriş yapılan firmalardan daha ucuz da satıyor olabilirsiniz ama insanlar sizi bulamaz ise bunların hiçbir önemi yoktur.

seo uyumlu web sitesi

Mobil Uyumlu Web Sitesi

2019 istatistiklerine göre internet kullanıcılarının %67’si mobil yollar ile siteleri ziyaret etmektedir. Bu istatistik  zaten  bize mobil kullanıcının ne kadar önemli olduğunu anlatmaktadır.

mobil uyumlu site

Kitleye Özel Tasarım Web Sitesi

Hitap ettiğiniz kişilere uygun web sitesi yaptırmanız sizi rakiplerinizden ayıracak en önemli özelliklerden birisidir. Biz, müşteriler ile görüştüğümüzde onları dinledikten sonra tecrübemizi de işin içine katarak ihtiyaca yönelik özel tasarım web siteleri teslim ediyoruz.

web dizayn

Yabancı Dil Seçeneği

Firmanız uluslararası bir işletme ise birden çok dil olması gerekir. An itibari ile firmamızda İngilizce, Rusça, Almanca, Arapça, Gürcüce dillerine hakim tercümanlar bulunmaktadır.

dil seçenekli web sitesi

Elimizden geldiğince her sektörün ihtiyacına yönelik çalışmalar yürüttük. Önce yaptığımız işi, kendimiz beğendik sonra müşterilerimize sunduk. Beğenmediğiniz bir tasarım olduğunda yeni tasarımları siz teyit edene kadar revize ettik. Bizim işleyişimizin en önemli faktörü değerli müşterilerimiz oldu. Onların referansı sayesinde yeni firmalar ile tanıştık, kazandık, kazandırdık. Sizlerde en uygun fiyata en verimli internet sitesi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belki de asıl ustalık budur, her zaman acemi olmayı bilmek.

Turgut Uyar